Over ons

Gouwbureau

Het gouwbureau bestaat uit de gouwvoorzitter (GV), de gouwcommissaris (GC) en de gouwbeheerder (GB). Samen staan ze in voor een goede dagelijkse werking van de gouw. Specifiek staat de gouwvoorzitter in voor de coördinatie van de gouwwerking en de ondersteuning van de districten, waakt de gouwcommissaris over de pedagogische visie en behartigt de gouwbeheerder de financiële zaken van de gouw.

Gouwvoorzitter

Bert Decremer

gv@gouwoostbrabant.be

Gouwcommissaris

Yana Weets

gc@gouwoostbrabant.be

Gouwbeheerder

Stijn "Stino" Frederix

gb@gouwoostbrabant.be

AGC's en AGB's

Het gouwbureau kan rekenen op een aantal mensen die zich ontfermen over een specifieke taak binnen de gouw: de  adjunct-gouwbeheerder (AGB) en adjunt-gouwcommissarissen (AGC's).

De AGB

AGB Financiën

Vacant

De AGC's
 

AGC Diversiteit

Jill Serré

diversiteit@gouwoostbrabant.be

AGC Zingeving

Tim Tuerlinckx

zingeving@gouwoostbrabant.be

AGC Vorming


Darwin Puelings

vorming@gouwoostbrabant.be

AGC Vorming


Indra Smets

vorming@gouwoostbrabant.be

AGC AKABE


Lara Merken

akabe@gouwoostbrabant.be

AGC AKABE


Darwin Puelings

akabe@gouwoostbrabant.be

AGC Open Kamp


Jef Beller

openkamp@gouwoostbrabant.be

AGC Technieken


Kobe Peeters

technieken@gouwoostbrabant.be

AGC Catering


Laurens Devolder

AGC Gouwband


Sanne Detrez

AGC Kluis


Bart Vandermarliere

      kluis@gouwoostbrabant.be         

AGC Social Media


Jill Pannecoucke

communicatie@gouwoostbrabant.be


Districtscommissarissen (DC's)


In gouw Oost-Brabant zijn er vijf districten: Macadam, Leuven-Zuid, Hertog Jan Primus, Hageland en Bietenhoek. Elk district heeft een of meerdere districtscommissarissen en adjunct-districtcommissarissen die paraat staan om de scoutsgroepen in hun regio met raad en daad bij te staan. Zij vertegenwoordigen de stem van hun district op de gouwraad en verbondsraad (= de Algemene Vergadering van Scouts en Gidsen Vlaanderen).
 

District Macadam (macadam@gouwoostbrabant.be)

DC

Annabel Lietaer

ADC

Wouter Willekens

ADC

Dries Masselis

ADC

Trees Ostyn


District Leuven-Zuid (leuvenzuid@gouwoostbrabant.be)

DC

Cleo Bergé

DC

Lies Van den Eynde

ADC

Raf Tubbax


District Hertog Jan Primus (hjp@gouwoostbrabant.be)

DC


 Thieme Van Den Wouwer

ADC

Vacant


District Hageland (hageland@gouwoostbrabant.be)

DC

Jef Beller

ADC

Vacant

District Bietenhoek (bietenhoek@gouwoostbrabant.be)

DC

Niels Expeels

DC

Lara Merken

ADC

Arthur Swyns

ADC

Gert Klok

Andere functies

Gouwaalmoezenier

Ger-Jan Bruins

ga@gouwoostbrabant.be


Meedoen?

Zin om zelf medewerker te worden van de gouw?
Stuur gerust een vrijblijvend mailtje naar info@gouwoostbrabant.be voor meer info.